NIMI

KLASS

AINE(D)

RUUM

E-POST

Agne Jõgis

8.b

keemia, füüsika, loodusõpetus

220

agne.jogis@rrg.ee

Aivar Tammla

 

tehnoloogiaõpetus

Tln tn töökoda

aivar.tammla@rrg.ee

Alar Ilves

 

riigikaitse

 

alar.ilves@mail.ee

Allan Tibar   tehnoloogiaõpetus Rakvere Ametikool allan.tibar@rak.ee

Andra Moor

 

inglise keel, saksa keel

320

andra.moor@rrg.ee

Andres Pajo

 

kehaline kasvatus

116

andres.pajo@rrg.ee

Andres Veermäe

 

kehaline kasvatus

116

andres.veermae@rrg.ee

Annika Kasikov

 

vene keel

402

annika.kasikov@rrg.ee

Argo Kongi

 

inglise keel

403

argo.kongi@rrg.ee

Diana Tandru

 

majandusõpetus

306 (reedeti)

diana.tandru@rrg.ee

Eda Peinar

 

inimeseõpetus, karjääriõpetus

215

eda.peinar@rrg.ee

Ele Sööl

 

inglise keel, haridustehnoloog

203

ele.sool@rrg.ee

Elle Kohal

 

ajalugu, ühiskonnaõpetus

302

elle.kohal@rrg.ee

Elo Üleoja

 

muusika, koorilaul

222

elo.yleoja@rrg.ee

Epp Ruuder

 

füüsika, keemia, loodusõpetus, bioloogia

 

epp.ruuder@rrg.ee

Erika Bauer

3.a

klassiõpetaja

105

erika.bauer@rrg.ee

Eve Kallaste

 

matemaatika

207

eve.kallaste@rrg.ee

Eve Mõttus

 

kehaline kasvatus

116

eve.mottus@rrg.ee

Heidi Reisi

12.r1

kunst, kunstiajalugu, joonestamine

202

heidi.reisi@rrg.ee

Hele Kuul

6.c

inglise keel

323

hele.kuul@rrg.ee

Helen Konar

 

klassiõpetaja

 

helen.konar@rrg.ee

Helle Tuhkla

 

kehaline kasvatus

116

helle.tuhkla@rrg.ee

Hilja Järv

2.a

klassiõpetaja

102

hilja.jarv@rrg.ee

Imbi Herm

 

ajalugu, ühiskonnaõpetus, kultuurilugu

404

imbi.herm@rrg.ee

Irene Lasberg

 

matemaatika

208

irene.lasberg@rrg.ee

Jaanus Lekk

12.mt

filmindus, IT-spetsialist

301

jaanus.lekk@rrg.ee

Jaune Kimmel

 

draamaõpetus

 

jaune.kimmel@rrg.ee

Ka Bo Chan

 

muusika, koorilaul

222

kabo.chan@rrg.ee

Kadi Inno

11.r

käsitöö, kodundus

126

kadi.inno@rrg.ee

Kadri Marksoo

9.b

geograafia

304

kadri.marksoo@rrg.ee

Kadri Remmet

9.a

eesti keel, kirjandus

309

kadri.remmet@rrg.ee

Kaie Kender

6.d

klassiõpetaja, eesti keel, logopeed

300

kaie.kender@rrg.ee

Kaire Pajanen

 

klassiõpetaja, eesti keel

405

kaire.pajanen@rrg.ee

Kairit Lillepuu

5.a

klassiõpetaja, inglise keel

101

kairit.lillepuu@rrg.ee

Kaja Kirss

 

vene keel

401

kaja.kirss@rrg.ee

Kalev Lasberg

 

matemaatika, tõenäosusteooria, õppealajuhataja

231

kalev.lasberg@rrg.ee

Karin Sirgmets

5.b

inglise keel

 

karin.sirgmets@rrg.ee

Katrin Remiküll

12.r2

eesti keel, kirjandus

306

katrin.remikyll@rrg.ee

Kristin Laur

 

inglise keel

 

kristin.laur@rrg.ee

Laura Herm

6.b

füüsika, keemia, loodusõpetus, muusika

216

laura.herm@rrg.ee

Leevi Lippasaar

 

tervislikud eluviisid, kooliõde

200

leevi.lippasaar@rrg.ee

Lii Liiskmann

3.c

klassiõpetaja

106

lii.liiskmann@rrg.ee

Liisi Klaos

 

muusika, koorilaul

 

liisi.klaos@rrg.ee

Liivi Kulli

7.b

inglise keel, saksa keel

400

liivi. kulli@rrg.ee

Liivo Raudver

 

matemaatika, uurimistöö alused, programmeerimine

206

liivo.raudver@rrg.ee

Ly Heinpalu

2.d

klassiõpetaja, eesti keel

407

ly.heinpalu@rrg.ee

Maie Latt

 

inglise keel

322

maie.latt@rrg.ee

Margit Veskilt

2.c

klassiõpetaja

108

margit.veskilt@rrg.ee

Mari Kongi

8.c

inglise keel, huvijuht

227

mari.kongi@rrg.ee

Marilin Lamp

 

klassiõpetaja

 

marilin.lamp@rrg.ee

Mikk Joorits

 

kehaline kasvatus

116

mikk.joorits@rrg.ee

Piret Steinberg

8.a

inglise keel, saksa keel

204

piret.steinberg@rrg.ee

Raivo Tribuntsov

 

ringijuht

 

 

Reeli Rump

 

informaatika, infojuht

205

reeli.rump@rrg.ee

Reet Sepp

 

vene keel

319

reet.sepp@rrg.ee

Riin Senkel

4.a

eesti keel, kirjandus

308

riin.senkel@rrg.ee

Ruth Lehtla

4.b

klassiõpetaja

406

ruth.lehtla@rrg.ee

Sandra Loo

 

perekonnaõpetus

 

sandra.loo@rrg.ee

Silja Miks

4.d

klassiõpetaja, informaatika

414

silja.miks@rrg.ee

Sirje Kiviaru

 

kehaline kasvatus

116

sirje.kiviaru@rrg.ee

Svetlana Romov

 

vene keel

314

svetlana.romov@rrg.ee

Tiia Sihvart

 

muusika, raamatukoguhoidja

318

tiia.sihvart@rrg.ee

Tiina Kippel

 

muusika, draamaõpetus

131

tiina.kippel@rrg.ee

Tiina Kärmik

6.a

inglise keel

321

tiina.karmik@rrg.ee

Tiina Loodus

 

matemaatika

209

tiina.loodus@rrg.ee

Tiina Sirelpuu

11.mt

bioloogia

305

tiina.sirelpuu@rrg.ee

Tiiu Leet

 

eesti keel, kirjandus

307

tiiu.leet@rrg.ee

Triin Pajo

 

karjääriõpetus

 

triin.pajo@rrg.ee

Tuulikki Raudver

5.c

inglise keel

413

tuulikki.raudver@rrg.ee

Valve Pärn

4.c

klassiõpetaja

108

valve.parn@rrg.ee

Veronika Eek

7.a

inglise keel

316

veronika.eek@rrg.ee

Vivika Saare

7.c

matemaatika

210

vivika.saare@rrg.ee

Ülle Bender

 

klassiõpetaja

103

ylle.bender@rrg.ee

Ülle Kõrre

 

töö- ja tehnoloogiaõpetus

 

ylle.korre@rrg.ee

Ülle Pihlasalu

2.b

klassiõpetaja, eesti keel

107

ylle.pihlasalu@rrg.ee