« Tagasi

2017/18 õa 10. klasside nimekirjad

Hea 10. klassi astuja!

 

Kui leiad oma nime vastuvõetud õpilaste nimekirjast, palun too kooli kantseleisse oma põhikooli lõputunnistuse ja hinnetelehe originaal. Sellega kinnitad lõplikult oma soovi asuda õppima RRG-sse.

Tunnistust saab tuua kuni 30.06 kl. 9.00-12.00 ja alates 07.08 kl. 9.00 - 12.00.

Kui aga otsustad mõne muu kooli kasuks, palun anna sellest esimesel võimalusel (kuid mitte hiljem kui 23.08) teada: info@rrg.ee

 

Reaal-loodusteaduslik õppesuund (I)

Aimar Kuiva

Alexander Kask

Andre Randmaa

Anti Sults

Artti Vain

Carmen Kuntro

Carolina Kusma

Egert Aava

Georg Prees

Kirke-Merily Holm

Kristiina Bomm

Kristjan Tikkerberi

Laura Jaguson

Liisi Lippasaar

Lissel Tanni

Maarika Korobova

Markus Kuhlbach

Marleen Mülla

Marten Lausvee

Paul-Erik Pärtli

Pirgit Õun

Romet Viiber

Sander Jaguson

Sandra Soome

Stiina-Maris Paulus

Triinu Orgmets

Tõnis Põld

Victoria Elizabeth Piibemaa

 

Reaal-loodusteaduslik õppesuund (II)

Alex Aasumets

Andre Hõim

Anett Kamarik

Elsa Triin Raidla

Eva Margaret Videvik

Georg Artur Urbas

Jan Kuusemets

Kadi Albrecht

Kadi-Liis Kivi

Kaileen Geidik

Kai-Riin Kanarbik

Katrina Lokutšievski

Kristel Sööt

Kristiine Keren Kotiesen

Magnus Veerväli

Marcus Lill

Marian Eigi

Markus Paales

Mart Johannes Pariis

Mattias Mäe

Merili Oks

Randar Rikk

Rebeka Soots

Robin Sapar

Siim Hubert

Sinea Unus

Tony Tammiksaar

 

Majanduse õppesuund

Artjom Bõkov

Artur Hussar

Eleriin Kala

Ingela Uustal

Jolanda Pikerpõld

Kaur Kristjan Kotšin

Karmen Kärvet

Kevin Vahemets

Kristina Vahemets

Kätriin Proosa

Liis Laigu

Matilde-Marie Loorits

Oliver Varek

Ragnar Leppikus

Romi Aros

Silver Lehtmets

Teele Toom

 

Teatri-filmi õppesuund

Anni Kärmik

Arabella Strazdin

Birgit-Gertrut Rosenberg

Denis Tšikunski

Elizabeth Sepp

Hanna Eliise Kask

Imre Kaljuvee

Janelle Kuusemets

Kailiki Siim

Kristjan Gutmann

Kätlin Aron

Markus Romov

Mathias Albrecht

Naila Kristiin Karjus

Sirelin Iiris Sammalpärg