tüdrukud – noorem vanuseaste 1. koht Anita Kostap Sandra Vahemets Janette Noodla Mariliis Ant Anni Isakar tüdrukud – vanem vanuseaste 2. koht Mariel Alavere Helen Holzmann Grete...

Lääne Virumaa Spordiliit. Lääne-Virumaa gümnaasiumide, keskkoolide neljavõistlus 12.05.17

tüdrukud – noorem vanuseaste 1. koht Anita Kostap Sandra Vahemets Janette Noodla Mariliis Ant Anni Isakar tüdrukud – vanem vanuseaste 2. koht Mariel Alavere Helen Holzmann Grete...

„Tähelepanu, start!" poolfinaalvõistlus 31.03.2017 Paides finaalvõistlus 06.05.2017 Tartus, vabariigis 6. koht Anni Isakar  5.c Emily-Elise Rohtla 5.c Kristjan Kari  5.c Rauno...

Tähelepanu, start!“ poolfinaalvõistlus 31.03.2017 Paides

„Tähelepanu, start!" poolfinaalvõistlus 31.03.2017 Paides finaalvõistlus 06.05.2017 Tartus, vabariigis 6. koht Anni Isakar  5.c Emily-Elise Rohtla 5.c Kristjan Kari  5.c Rauno...

10. koht Keitlin Aupaju  1.c Mirtel Kaljuvee  1.c Mihkel Parve  2.b Lisandra Mänd  2.b Juhendajad Kaire Pajanen, Valve Pärn

Maakondlik 1. ja 2. klasside looduspäev 12.05.207 Lasilas

10. koht Keitlin Aupaju  1.c Mirtel Kaljuvee  1.c Mihkel Parve  2.b Lisandra Mänd  2.b Juhendajad Kaire Pajanen, Valve Pärn

Lääne Virumaa Spordiliit Lääne-Virumaa gümnaasiumide, keskkoolide 4- võistlus 12.05.2017 poisid – vanem aste 3. koht Carl Maiko Meiner Oliver Pere Erko Räiss Õpetaja Andres Veermäe

Lääne-Virumaa gümnaasiumide, keskkoolide 4- võistlus 12.05.2017

Lääne Virumaa Spordiliit Lääne-Virumaa gümnaasiumide, keskkoolide 4- võistlus 12.05.2017 poisid – vanem aste 3. koht Carl Maiko Meiner Oliver Pere Erko Räiss Õpetaja Andres Veermäe

Lääne Virumaa Spordiliit Lääne-Virumaa noorte 2017 aasta korvpallivõistlused 11.05.2017 10. – 12. klassi poisid 1. koht Karl Soosalu Rainer Randel Lille Fred Liivak Tauri Meremaa ...

Lääne-Virumaa noorte 2017 aasta korvpallivõistlused 11.05.2017

Lääne Virumaa Spordiliit Lääne-Virumaa noorte 2017 aasta korvpallivõistlused 11.05.2017 10. – 12. klassi poisid 1. koht Karl Soosalu Rainer Randel Lille Fred Liivak Tauri Meremaa ...

Oliver Pere  7.c 3. koht Juhendaja Piret Steinberg

Saksakeelne Scrabbeli-nutivõistluse Ida-Eesti piirkonnavoor

Oliver Pere  7.c 3. koht Juhendaja Piret Steinberg

Eesti Koolispordi Liit Kergejõusikuvõistlused, 1. liiga 10.05.2017 Rakveres 6.-9. klass võistkondlikus arvestuses 2. koht Ralf  Sats Romet Markus Adamson Erko Räiss ...

Eesti Koolispordi Liit Kergejõusikuvõistlused, 1. liiga

Eesti Koolispordi Liit Kergejõusikuvõistlused, 1. liiga 10.05.2017 Rakveres 6.-9. klass võistkondlikus arvestuses 2. koht Ralf  Sats Romet Markus Adamson Erko Räiss ...

9. klasside arvestuses 2. koht Kadi-Liis Kivi Elsa Triin Raidla Romet Viiber 6. koht Kirke-Merily Holm Liisi Lippasaar Pirgit Õun 7. koht Toomas Kaljuvee-O'Brock ...

Maakondlik keemiateadmiste võistlus 04.05.2017

9. klasside arvestuses 2. koht Kadi-Liis Kivi Elsa Triin Raidla Romet Viiber 6. koht Kirke-Merily Holm Liisi Lippasaar Pirgit Õun 7. koht Toomas Kaljuvee-O'Brock ...

X Jõhvi balletifestivali raames toimunud Lääne- ja Ida-Virumaa õpilaste joonistusvõistlusel (17.03. - 6.05.2017) saavutasid oma vanuserühmas: Eneliis Arpo, 4. a, I koha, juhendaja õp Erika Bauer...

X Jõhvi balletifestivali õpilaste joonistusvõistlus 2017

X Jõhvi balletifestivali raames toimunud Lääne- ja Ida-Virumaa õpilaste joonistusvõistlusel (17.03. - 6.05.2017) saavutasid oma vanuserühmas: Eneliis Arpo, 4. a, I koha, juhendaja õp Erika Bauer...

Põhikooli III astme arvestuses saavutas 21. koha Anni Kärmik; Gümnaasiumiastme arvestuses saavutas 16. koha Annegret Reisi. Õpilasi juhendas Heidi Reisi

Üleriigiline kunstiolümpiaad 29.04.2017

Põhikooli III astme arvestuses saavutas 21. koha Anni Kärmik; Gümnaasiumiastme arvestuses saavutas 16. koha Annegret Reisi. Õpilasi juhendas Heidi Reisi

Näitan: 1-10
Elemente lehe kohta 10
of 8