29.11.16

Urve Allika

Vahetult pärast muusikatundi.

236

Erika Bauer

T, 1.tund; N, 5. tund

407

Ülle Bender

E, 5. tund

103

Veronika Eek

T, K, peale 8. tundi (eelneval kokkuleppel)

321

Ly Heinpalu

N, 6. tund

107

Imbi Herm

N, K, 8. tund

404

Laura Herm

T, peale 7. tundi

228

Kadi Inno

keemia: E, 9. tund;

käsitöös kokkuleppel õpilastega

 

Mikk Joorits

T, 17.00-18.30

maneežis

Hilja Järv

K, 13.45-14.30

108

Agne Jõgis

Kokkuleppel õpilastega.

234

Kaja Kirss

K, 7., 8. tund; kokkuleppel ka muudel aegadel

401

Eve Kallaste

10.R - E, 8. tund; 8.BC - E, 9. tund

11.kl - T, 8. tund; 6.A - K, 7. tund

206

Tiina Kippel

N, 7. tund

123

Sirje Kiviaru

R, 15.00

linnastaadion

Liisi Klaos

N, 7., 8. tund

 

Elle Kohal

K, 15.35; samuti ka kokkuleppel

301

Argo Kongi

T, 8. tund

403

Liivi Kulli

N, 7., 8. tund

400

Angela Kungla

T, 6. tund

102

Hele Kuul

E, T, K, peale 6. tundi (kokkuleppel)

313

Ülle Kõiv

N, 8. tund (kokkuleppel)

302

Tiina Kärmik

K, N pärast 7. tundi (vajalik kokkulepe)

314

Marilin Lamp

E, 7. tund; muul ajal vastavalt vajadusele kokkuleppel

405

Irene Lasberg

7.A - E, 6.t.

7.C, 6.B - K, 7.t.

7.B, 6.B - K, 8. tund (kokkuleppel)

10.kl, 11.kl - kokkuleppel

207

Kalev Lasberg

12.T - R, 1. tund (kokkuleppel)

11. klass - K, 8. tund (eelnev kokkulepe)

õpetajate tuba

Maie Latt

N, 8. tund

314-315

Kristin Laur

T, 8. tund; N, 1. tund

410

Tiiu Leet

T, peale 7. tundi; ka kokkuleppel õpilastega

306

Jaanus Lekk

T, 7. tund

bbox

Lii Liiskman

N, 1. tund

406

Kairit Lillepuu

K, 7. tund

101

Tiina Loodus

E, 7., 8. tund; R, 1. tund (12. klass)

208

Kadri Marksoo

E, 8. tund

303

Martti Marksoo

Kokkuleppel õpilastega.

direktori kabinetis

Andra Moor

T, 8. tund

317

Eve Mõttus

T, 16.30

 

Kaire Pajanen

R, 5. tund

104

Andres Pajo

Kokkuleppel õpetajaga.

 

Eda Peinar

K, 14.00 (eelnev kokkulepe!)

224

Ülle Pihlasalu

N, 6. tund (vastavalt kokkuleppele)

109

Annika Piho

E, 14.40-15.35 või kokkuleppel

402

Valve Pärn

E, 7. tund

110

Liivo Raudver

N, 8. tund; kokkuleppel ka R, 5., 6.

205

Heidi Reisi

Kokkuleppel õpilastega.

201

Katrin Remiküll

E, 14.40 (eelneval kokkuleppel)

305

Kadri Remmet

E, 8. tund

308

Riina Rohtung

T, 8. tund

307

Svetlana Romov

K, 6., 7. tund

322

Reeli Rump

3. kl - kokkuleppel

5.A - K, 6., R, 2.

5.B - K, 6., R, 1.

5.C - K, 6., R, 6.

7.A - N, 8.;  7.B - N, 7., 8.;   7. c - K, 7.

10. kl - kokkuleppel

204

Vivika Saare

T, 14.30-16.30; N, 15.00-16.30

209

Reet Sepp

K, 15.35

316

Tiina Sirelpuu

T, 14.25 või kokkuleppel

304

Piret Steinberg

K, 8. tund

203

Ele Sööl

N, 7. tund

313

Aivar Tammla

K, 15.35-17.00

töökoda

Diana Tandru

Kokkuleppel õpilastega

 

Helle Tuhkla

 

 

Epp Vaidre

E, 8. tund /vajalik eelnev kokkulepe/

 

Margit Veskilt

K, 6. tund

408

Andres Veermäe

E, 14.50