NIMI

KLASS

AINE(D)

RUUM

E-POST

Agne Jõgis

6.b

keemia, füüsika, loodusõpetus

234

agne.jogis@rrg.ee

Aivar Tammla

 

tehnoloogiaõpetus

Tln tn töökoda

aivar.tammla@rrg.ee

Alar Ilves

 

riigikaitse

 

alar.ilves@mail.ee

Andra Moor

8.b

inglise keel, saksa keel

317

andra.moor@rrg.ee

Andres Pajo

 

kehaline kasvatus

 

andres.pajo@rrg.ee

Andres Veermäe

 

kehaline kasvatus

 

andres.veermae@rrg.ee

Annika Piho

8.c

vene keel

402

annika.piho@rrg.ee

Argo Kongi

11.t

inglise keel

403

argo.kongi@rrg.ee

Diana Tandru

 

majandusõpetus

305 (reedeti)

diana.tandru@rrg.ee

Eda Peinar

 

inimeseõpetus, karjääriõpetus

226

eda.peinar@rrg.ee

Ele Sööl

 

inglise keel, haridustehnoloog

202

ele.sool@rrg.ee

Elle Kohal

8.a

ajalugu, ühiskonnaõpetus

301

elle.kohal@rrg.ee

Elo Üleoja

 

muusika, koorilaul

236

elo.yleoja@rrg.ee

Epp Ruuder

7.c

füüsika, keemia, loodusõpetus, bioloogia

224

epp.ruuder@rrg.ee

Erika Bauer

1.a

klassiõpetaja

107

erika.bauer@rrg.ee

Eve Kallaste

9.b

matemaatika

206

eve.kallaste@rrg.ee

Eve Mõttus

 

kehaline kasvatus

 

eve.mottus@rrg.ee

Heidi Reisi

10.r1

kunst, kunstiajalugu, joonestamine

201

heidi.reisi@rrg.ee

Hele Kuul

 

inglise keel

313

hele.kuul@rrg.ee

Helen Konar (lapsehoolduspuhkusel)

 

klassiõpetaja

 

helen.konar@rrg.ee

Helle Tuhkla

9.a

kehaline kasvatus

 

helle.tuhkla@rrg.ee

Hilja Järv

4.b

klassiõpetaja, informaatika

406

hilja.jarv@rrg.ee

Imbi Herm

 

ajalugu, ühiskonnaõpetus, kultuurilugu

404

imbi.herm@rrg.ee

Irene Lasberg

 

matemaatika

207

irene.lasberg@rrg.ee

Jaak Vettik

 

kehaline kasvatus

maneež

jaak.vettik@rrg.ee

Jaanus Lekk

 

filmindus, IT-spetsialist

300

jaanus.lekk@rrg.ee

Jaune Kimmel

 

draamaõpetus

 

jaune.kimmel@rrg.ee

Ka Bo Chan

 

muusika, koorilaul

236

kabo.chan@rrg.ee

Kadi Inno

12.r

käsitöö, kodundus

 

kadi.inno@rrg.ee

Kadri Marksoo

7.b

geograafia

303

kadri.marksoo@rrg.ee

Kadri Remmet

7.a

eesti keel, kirjandus

308

kadri.remmet@rrg.ee

Kaie Kender

4.d

klassiõpetaja, eesti keel, logopeed

324

kaie.kender@rrg.ee

Kaire Pajanen

3.b

klassiõpetaja, eesti keel

405

kaire.pajanen@rrg.ee

Kairit Lillepuu

3.a

klassiõpetaja, inglise keel

101

kairit.lillepuu@rrg.ee

Kaja Kirss

 

vene keel

401

kaja.kirss@rrg.ee

Kalev Lasberg

 

matemaatika, tõenäosusteooria, õppealajuhataja

214

kalev.lasberg@rrg.ee

Karin Sirgmets (lapsehoolduspuhkusel)

 

inglise keel

 

karin.sirgmets@rrg.ee

Katrin Remiküll

10.r2

eesti keel, kirjandus

305

katrin.remikyll@rrg.ee

Kristin Laur (lapsehoolduspuhkusel)

 

inglise keel

 

kristin.laur@rrg.ee

Laura Herm

9.c

füüsika, keemia, loodusõpetus, muusika

228

laura.herm@rrg.ee

Leevi Lippasaar

 

tervislikud eluviisid, kooliõde

 

leevi.lippasaar@rrg.ee

Lii Liiskmann

1.c

klassiõpetaja

108

lii.liiskmann@rrg.ee

Liisi Klaos (lapsehoolduspuhkusel)

 

muusika, koorilaul

 

liisi.klaos@rrg.ee

Liivi Kulli

5.b

inglise keel, saksa keel

400

liivi. kulli@rrg.ee

Liivo Raudver

11.m

matemaatika, uurimistöö alused, programmeerimine

205

liivo.raudver@rrg.ee

Ly Heinpalu

4.a

klassiõpetaja, eesti keel

407

ly.heinpalu@rrg.ee

Maie Latt

 

inglise keel

315

maie.latt@rrg.ee

Margit Veskilt

4.c

klassiõpetaja

408

margit.veskilt@rrg.ee

Mari Kongi

6.c

inglise keel, huvijuht

216

mari.kongi@rrg.ee

Marilin Lamp

1.c

klassiõpetaja

104

marilin.lamp@rrg.ee

Mikk Joorits

 

kehaline kasvatus

 

mikk.joorits@rrg.ee

Piret Steinberg

6.a

inglise keel, saksa keel

203

piret.steinberg@rrg.ee

Raivo Tribuntsov

 

ringijuht

 

 

Reeli Rump

10.mt

informaatika, karjääriõpetus, karjäärikoordinaator, infojuht

204

reeli.rump@rrg.ee

Reet Sepp

12.m

vene keel

316

reet.sepp@rrg.ee

Riin Senkel

 

eesti keel, kirjandus

307

riin.senkel@rrg.ee

Ruth Lehtla

2.b

klassiõpetaja

102

ruth.lehtla@rrg.ee

Silja Miks

2.d

klassiõpetaja

122

silja.miks@rrg.ee

Sirje Kiviaru

 

kehaline kasvatus

 

sirje.kiviaru@rrg.ee

Svetlana Romov

 

vene keel

322

svetlana.romov@rrg.ee

Tiia Sihvart

 

muusika, raamatukoguhoidja

 

tiia.sihvart@rrg.ee

Tiina Kippel

 

muusika, draamaõpetus

123

tiina.kippel@rrg.ee

Tiina Kärmik

 

inglise keel

314

tiina.karmik@rrg.ee

Tiina Loodus

 

matemaatika

208

tiina.loodus@rrg.ee

Tiina Sirelpuu

12.t

bioloogia

304

tiina.sirelpuu@rrg.ee

Tiiu Leet

11.r

eesti keel, kirjandus

306

tiiu.leet@rrg.ee

Tuulikki Raudver

 

inglise keel

410

tuulikki.raudver@rrg.ee

Urmas Mikko

 

tehnoloogiaõpetus

 

urmas.mikko78@gmail.com

Valve Pärn

2.c

klassiõpetaja

110

valve.parn@rrg.ee

Veronika Eek

5.a

inglise keel

321

veronika.eek@rrg.ee

Vivika Saare

5.c

matemaatika

209

vivika.saare@rrg.ee

Ülle Bender

2.a

klassiõpetaja

103

ylle.bender@rrg.ee

Ülle Kõiv

 

ajalugu

302

ylle.koiv@rrg.ee

Ülle Pihlasalu

3.c

klassiõpetaja, eesti keel

109

ylle.pihlasalu@rrg.ee