NIMI

KLASS

AINE(D)

RUUM

E-POST

Agne Jõgis

7.b

keemia, füüsika, loodusõpetus

220

agne.jogis@rrg.ee

Aivar Tammla

 

tehnoloogiaõpetus

Tln tn töökoda

aivar.tammla@rrg.ee

Alar Ilves

 

riigikaitse

 

alar.ilves@mail.ee

Andra Moor

9.b

inglise keel, saksa keel

320

andra.moor@rrg.ee

Andres Pajo

 

kehaline kasvatus

116

andres.pajo@rrg.ee

Andres Veermäe

 

kehaline kasvatus

116

andres.veermae@rrg.ee

Annika Piho

9.c

vene keel

402

annika.piho@rrg.ee

Argo Kongi

12.t

inglise keel

403

argo.kongi@rrg.ee

Diana Tandru

 

majandusõpetus

306 (reedeti)

diana.tandru@rrg.ee

Eda Peinar

 

inimeseõpetus, karjääriõpetus

215

eda.peinar@rrg.ee

Ele Sööl

 

inglise keel, haridustehnoloog

203

ele.sool@rrg.ee

Elle Kohal

9.a

ajalugu, ühiskonnaõpetus

302

elle.kohal@rrg.ee

Elo Üleoja

 

muusika, koorilaul

222

elo.yleoja@rrg.ee

Epp Ruuder

8.c

füüsika, keemia, loodusõpetus, bioloogia

214

epp.ruuder@rrg.ee

Erika Bauer

2.a

klassiõpetaja

105

erika.bauer@rrg.ee

Eve Kallaste

 

matemaatika

207

eve.kallaste@rrg.ee

Eve Mõttus

 

kehaline kasvatus

116

eve.mottus@rrg.ee

Heidi Reisi

11.r1

kunst, kunstiajalugu, joonestamine

202

heidi.reisi@rrg.ee

Hele Kuul

5.c

inglise keel

323

hele.kuul@rrg.ee

Helen Konar (lapsehoolduspuhkusel)

 

klassiõpetaja

 

helen.konar@rrg.ee

Helle Tuhkla

 

kehaline kasvatus

116

helle.tuhkla@rrg.ee

Hilja Järv

1. klass

klassiõpetaja

406

hilja.jarv@rrg.ee

Imbi Herm

 

ajalugu, ühiskonnaõpetus, kultuurilugu

404

imbi.herm@rrg.ee

Irene Lasberg

 

matemaatika

208

irene.lasberg@rrg.ee

Jaak Vettik

 

kehaline kasvatus

maneež

jaak.vettik@rrg.ee

Jaanus Lekk

 

filmindus, IT-spetsialist

301

jaanus.lekk@rrg.ee

Jaune Kimmel

 

draamaõpetus

 

jaune.kimmel@rrg.ee

Ka Bo Chan

 

muusika, koorilaul

222

kabo.chan@rrg.ee

Kadi Inno

10.r

käsitöö, kodundus

126

kadi.inno@rrg.ee

Kadri Marksoo

8.b

geograafia

304

kadri.marksoo@rrg.ee

Kadri Remmet

8.a

eesti keel, kirjandus

309

kadri.remmet@rrg.ee

Kaie Kender

5.d

klassiõpetaja, eesti keel, logopeed

300

kaie.kender@rrg.ee

Kaire Pajanen

4.b

klassiõpetaja, eesti keel

405

kaire.pajanen@rrg.ee

Kairit Lillepuu

4.a

klassiõpetaja, inglise keel

101

kairit.lillepuu@rrg.ee

Kaja Kirss

 

vene keel

401

kaja.kirss@rrg.ee

Kalev Lasberg

 

matemaatika, tõenäosusteooria, õppealajuhataja

231

kalev.lasberg@rrg.ee

Karin Sirgmets (lapsehoolduspuhkusel)

 

inglise keel

 

karin.sirgmets@rrg.ee

Katrin Remiküll

11.r2

eesti keel, kirjandus

306

katrin.remikyll@rrg.ee

Kristin Laur (lapsehoolduspuhkusel)

 

inglise keel

 

kristin.laur@rrg.ee

Laura Herm

5.b

füüsika, keemia, loodusõpetus, muusika

216

laura.herm@rrg.ee

Leevi Lippasaar

 

tervislikud eluviisid, kooliõde

200

leevi.lippasaar@rrg.ee

Lii Liiskmann

2.c

klassiõpetaja

106

lii.liiskmann@rrg.ee

Liisi Klaos (lapsehoolduspuhkusel)

 

muusika, koorilaul

 

liisi.klaos@rrg.ee

Liivi Kulli

6.b

inglise keel, saksa keel

400

liivi. kulli@rrg.ee

Liivo Raudver

12.m

matemaatika, uurimistöö alused, programmeerimine

206

liivo.raudver@rrg.ee

Ly Heinpalu

1.d

klassiõpetaja, eesti keel

407

ly.heinpalu@rrg.ee

Maie Latt

 

inglise keel

322

maie.latt@rrg.ee

Margit Veskilt

1. klass

klassiõpetaja

408

margit.veskilt@rrg.ee

Mari Kongi

7.c

inglise keel, huvijuht

227

mari.kongi@rrg.ee

Marilin Lamp

2.c

klassiõpetaja

104

marilin.lamp@rrg.ee

Mikk Joorits

 

kehaline kasvatus

116

mikk.joorits@rrg.ee

Piret Steinberg

7.a

inglise keel, saksa keel

204

piret.steinberg@rrg.ee

Raivo Tribuntsov

 

ringijuht

 

 

Reeli Rump

11.mt

informaatika, karjääriõpetus, karjäärikoordinaator, infojuht

205

reeli.rump@rrg.ee

Reet Sepp

 

vene keel

319

reet.sepp@rrg.ee

Riin Senkel

 

eesti keel, kirjandus

308

riin.senkel@rrg.ee

Ruth Lehtla

3.b

klassiõpetaja

102

ruth.lehtla@rrg.ee

Silja Miks

3.d

klassiõpetaja, informaatika

124

silja.miks@rrg.ee

Sirje Kiviaru

 

kehaline kasvatus

116

sirje.kiviaru@rrg.ee

Svetlana Romov

 

vene keel

314

svetlana.romov@rrg.ee

Tiia Sihvart

 

muusika, raamatukoguhoidja

318

tiia.sihvart@rrg.ee

Tiina Kippel

 

muusika, draamaõpetus

131

tiina.kippel@rrg.ee

Tiina Kärmik

5.a

inglise keel

321

tiina.karmik@rrg.ee

Tiina Loodus

 

matemaatika

209

tiina.loodus@rrg.ee

Tiina Sirelpuu

 

bioloogia

305

tiina.sirelpuu@rrg.ee

Tiiu Leet

12.r

eesti keel, kirjandus

307

tiiu.leet@rrg.ee

Tuulikki Raudver

4.c

inglise keel

413

tuulikki.raudver@rrg.ee

Urmas Mikko

 

tehnoloogiaõpetus

 

urmas.mikko78@gmail.com

Valve Pärn

3.c

klassiõpetaja

108

valve.parn@rrg.ee

Veronika Eek

6.a

inglise keel

316

veronika.eek@rrg.ee

Vivika Saare

6.c

matemaatika

210

vivika.saare@rrg.ee

Ülle Bender

3.a

klassiõpetaja

103

ylle.bender@rrg.ee

Ülle Kõiv

 

ajalugu

303

ylle.koiv@rrg.ee

Ülle Pihlasalu

1. klass

klassiõpetaja, eesti keel

107

ylle.pihlasalu@rrg.ee