5.10.16

2016/2017. õppeaasta I trimestri konsultatsioonid

Õpetaja Konsultatsiooniajad Ruum
Urve Allika Vahetult peale muusikatundi. 236
Erika Bauer T, 1.tund; N, 5. tund 407
Ülle Bender E, 5. tund 103
Veronika Eek T, K, peale 8. tundi (eelneval kokkuleppel) 321
Ly Heinpalu N, 6. tund 107
Imbi Herm N, 7., 8. tund 404
Laura Herm T, peale 7. tundi 228
Kadi Inno keemia: E, 9. tund;  
käsitöös kokkuleppel õpilastega
Mikk Joorits T, 17.00-18.30 maneež
Hilja Järv K, 13.45-14.30 108
Agne Jõgis Kokkuleppel õpilastega. 234
Kaja Kirss K, 7., 8. tund; kokkuleppel ka muudel aegadel 401
Eve Kallaste 10.R - E, 8. tund; 8.BC - E, 9. tund 206
11.kl - T, 8. tund; 6.A - K, 7. tund
Tiina Kippel N, 7. tund 123
Sirje Kiviaru R, 15.00 linnastaadion
Liisi Klaos N, 7., 8. tund  
Elle Kohal K, 15.35; samuti ka kokkuleppel 301
Argo Kongi T, 8. tund 403
Liivi Kulli N, 6., 8. tund (kokkuleppel) 400
Angela Kungla T, 6. tund 102
Hele Kuul E, T, K, peale 6. tundi (kokkuleppel) 313
Ülle Kõiv N, 8. tund (kokkuleppel) 302
Tiina Kärmik K, N pärast 7. tundi (vajalik kokkulepe) 314
Marilin Lamp E, 7. tund; muul ajal vastavalt vajadusele kokkuleppel 405
Irene Lasberg 7.A - E, 6.t. 207
7.C, 6.B - K, 7.t.
7.B, 6.B - K, 8. tund (kokkuleppel)
10.kl, 11.kl - kokkuleppel
Kalev Lasberg 12.T - R, 1. tund (kokkuleppel) õpetajate tuba
11. klass - K, 8. tund (eelnev kokkulepe)
Maie Latt N, 8. tund 314-315
Kristin Laur T, 8. tund; N, 1. tund 410
Tiiu Leet T, peale 7. tundi; ka kokkuleppel õpilastega 306
Jaanus Lekk T, 7. tund blackbox
Lii Liiskman N, 1. tund 406
Kairit Lillepuu K, 7. tund 101
Tiina Loodus E, 7., 8. tund; R, 1. tund (12. klass) 208
Kadri Marksoo E, 8. tund 303
Martti Marksoo Kokkuleppel õpilastega. direktori kabinet
Andra Moor T, 8. tund 317
Eve Mõttus T, 16.30  
Kaire Pajanen R, 5. tund 104
Andres Pajo Kokkuleppel õpetajaga.  
Eda Peinar K, 14.00 (eelnev kokkulepe!) 224
Ülle Pihlasalu    
Annika Piho E, 14.40-15.35 või kokkuleppel 402
Valve Pärn E, 7. tund 110
Liivo Raudver N, 8. tund; kokkuleppel ka R, 5., 6. 204
Heidi Reisi Kokkuleppel õpilastega. 201
Katrin Remiküll E, 14.40 (eelneval kokkuleppel) 305
Kadri Remmet E, 8. tund 308
Riina Rohtung T, 8. tund 307
Svetlana Romov K, 6., 7. tund 322
Reeli Rump 3. kl - kokkuleppel 204
5.A - K, 6., R, 2.
5.B - K, 6., R, 1.
5.C - K, 6., R, 6.
7.A - N, 8.;  7.B - N, 7., 8.;   7. c - K, 7.
10. kl - kokkuleppel
Vivika Saare T, 14.30-16.30; N, 15.00-16.30 209
Reet Sepp K, 15.35 316
Tiina Sirelpuu T, 14.25 või kokkuleppel 304
Piret Steinberg K, 8. tund 203
Ele Sööl N, 7. tund 313
Aivar Tammla K, 15.35-17.00 töökoda
Diana Tandru Kokkuleppel õpilastega  
Helle Tuhkla N, 14.00 võimla
Epp Vaidre E, 8. tund /vajalik eelnev kokkulepe/  
Margit Veskilt K, 6. tund 408
Andres Veermäe E, 14.50