IX vabariiklik lühistsenaariumite võistlus

Rakvere Reaalgümnaasiumi videostuudio kuulutab välja IX vabariikliku lühistsenaariumite võistluse.

Üleriigiline stsenaariumikonkurss tuleb taas. Pane pea tööle, ava tekstiredaktor või Celtx ning kriba üksi või meeskonnaga uus lühilugu.

Saada oma seniavaldamata lühifilmi(de) stsenaarium(id) aadressile jaanus.lekk@rrg.ee märgusõnaga STSENAARIUM hiljemalt 1. veebruaril 2018.

PS! Stsenaariumid peavad olema eesti keeles ja varustatud autori ees- ja perekonnanimega ning ära unusta lisada oma vanust.

Auväärne žürii loeb-hindab töid ning parim kuulutatakse välja Rakvere Gümnaasiumi Filmifestivalil 10. veebruaril 2018.

Parimast stsenaariumist on võimalik teha RRG videostuudio abiga film!

Stsenaariumeid hinnatakse kahes grupis:

- kuni 20aastased

- 21 – 30aastased

Grand prix rändauhind Savikaamera ootab Sind!

Stsenaariumivõistluse žüriisse kuuluvad oma ala profid: emakeele- ja draamaõpetaja, stsenarist, lavastaja, operaator ja produtsent.

Lisainfo ja juhendid konkursi kodulehel

stsenaariumikonkurss.weebly.com