« Tagasi

Liikumiskuu RRG sammub!

Novembris arvutame sammud kokku

Liigu! (Kõnni kooli ja koju, mine vahetunnis võimlasse või tee ringe ümber koolimaja, käi trennis, jaluta koeraga, tantsi. Arvesse läheb ka unes kõndimine jne.)
  • Kasuta arvutamiseks sammulugejat või nutitelefoni äppi.

  • Liida kokku nädala sammud teisipäevast esmaspäeva õhtuni.

  • Edasta sammude summa klassi esindjajale (kl. juhataja tund).

  • Jätka liikumist!

Aktiivsematele liikujatele ägedad auhinnad!

Täpsem info klassijuhatajalt ja klassivanemalt.

Liikumiskuu veebileht: https://sites.google.com/rrg.ee/liikumiskuu/avaleht

 

Esimese nädala kokkuvõte

RRG aktiivsed sammusid Rakverest 5-päevaga Cape Towni

Novembrikuus oleme RRG-s otsustanud liikumisele rohkem tähelepanu pöörata. Välja on otsitud ja sõpradelt laenatud sammulugemise kellad ja nutitelefonidesse alla laaditud vastavad äpid. Vahetundide ajal on näha maja ümber jalutajaid ning koridorides treppidel üles-alla liikuvaid entusiaste. Loomulikult on kuulda vahvatest eksperimentidest ja võrdlustest, kas ja missugune seade ikka kõige täpsem on. Liikumine vähendab nutiseadmes olemist ja võimalust kiusamiseks.

Esimese viie päeva sammud pani kirja 316 liikujat. Kõige rohkem liikujaid on klassis 10.r (25). Parima tulemuse klassis keskmiselt astutud sammudega sai 10.mt, keskmine sammude arv - 64 440. Nii parima õpilase, kui parima õpetaja liigutud samme oli kaugelt üle 100 tuhande.

01.11-05.11 saime kokku 14 030 064 sammu see teeb u. 10690 kilomeetrit. Piltlikult linnulennult võttes on esimene ots Rakverest Cape Towni ja kaugemale käidud. Järgmisel nädalal kõnnime selle tulemuse kindlasti üle.

 

Hea on tõdeda, et panustatakse ka perekonniti ja liigutakse rohkem. Natukene on vähenenud hommikune liiklusvoog koolimaja ukse ette. On ju kaval hommikul juba kooli tulles samme koguda.