Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7. klass 4. koht Annika Aruvainu, 7.c 8. koht Karolina Raudver, 7.c õpetaja Tiina Loodus Osalesid Marit Mesi, 7.a Kevin Pärn, 7.c ...

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7. klass 4. koht Annika Aruvainu, 7.c 8. koht Karolina Raudver, 7.c õpetaja Tiina Loodus Osalesid Marit Mesi, 7.a Kevin Pärn, 7.c ...

Riikliku kunstiolümpiaadi piirkondlik voor Põhikooli III ast e 1.-2. koht+parim kohapealne loovtöö Kristel Liivaste, 9.c 10. koht Cathy Kangro, 9.a Gümnaasiumiast e ...

Riikliku kunstiolümpiaadi piirkondlik voor

Riikliku kunstiolümpiaadi piirkondlik voor Põhikooli III ast e 1.-2. koht+parim kohapealne loovtöö Kristel Liivaste, 9.c 10. koht Cathy Kangro, 9.a Gümnaasiumiast e ...

10.-12. klasside inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor 10. klass 9. koht Aleksandra Elis Suvorov, 10.h osalesid Paula Johanna Susi, 10.r Kärt-Carmen Konsa, 10.r Elis-Annabel...

10.-12. klasside inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor

10.-12. klasside inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor 10. klass 9. koht Aleksandra Elis Suvorov, 10.h osalesid Paula Johanna Susi, 10.r Kärt-Carmen Konsa, 10.r Elis-Annabel...

Eesti koolinoorte 60. bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 7. klass 5. koht Marit Mesi, 7.a 8. koht Lisette Kivro, 7.a Osales Ketriin Juuro, 7.a 8.klass 5. koht Avelin...

Eesti koolinoorte 60. bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Eesti koolinoorte 60. bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 7. klass 5. koht Marit Mesi, 7.a 8. koht Lisette Kivro, 7.a Osales Ketriin Juuro, 7.a 8.klass 5. koht Avelin...

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor 7. klass 6. koht Annika Aruvainu, 7.c õpetaja Kadri Remmet 8. klass 4. koht Liisbet Vilu, 8.a õpetaja Kadri Remmet 6. koht Avelin...

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor 7. klass 6. koht Annika Aruvainu, 7.c õpetaja Kadri Remmet 8. klass 4. koht Liisbet Vilu, 8.a õpetaja Kadri Remmet 6. koht Avelin...

8.-12. klasside keemiaolümpiaadi piirkonnavoor 2.koht Tambet Parm, 8.b Tublilt osales Kerttu Vipper, 9.b õpetaja Agne Jõgis

8.-12. klasside keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

8.-12. klasside keemiaolümpiaadi piirkonnavoor 2.koht Tambet Parm, 8.b Tublilt osales Kerttu Vipper, 9.b õpetaja Agne Jõgis

10.-12. klasside saksa keele olümpiaadi piirkonnavoor 2. koht Laura Kiik, 12.mt õpetaja Liivi Kulli 8.-9. koht Grete Annus, 11.r 10. koht Maria Paaver, 11.r õpetaja Andra Moor

10.-12. klasside saksa keele olümpiaadi piirkonnavoor

10.-12. klasside saksa keele olümpiaadi piirkonnavoor 2. koht Laura Kiik, 12.mt õpetaja Liivi Kulli 8.-9. koht Grete Annus, 11.r 10. koht Maria Paaver, 11.r õpetaja Andra Moor

5.-7. klass 1. koht Helena Tartu, 7.c                          2. koht Rudolf Erik Plotka, 6.c       ...

Üleriigiline saksa keele koomiksivõistlus „Minu kodukoha (aja)lugu“ (Geschichte aus meinem Heimatort)

5.-7. klass 1. koht Helena Tartu, 7.c                          2. koht Rudolf Erik Plotka, 6.c       ...

"Tähtede Lava" Lääne-Virumaa vooru vanema vanuseastme (11 – 13-aastased) 1. koht Marii Catherine Kalda, 4.a

"Tähtede Lava" Lääne-Virumaa voor

"Tähtede Lava" Lääne-Virumaa vooru vanema vanuseastme (11 – 13-aastased) 1. koht Marii Catherine Kalda, 4.a

Betti Alverile pühendatud 28. luulepäevadelt "Tähetund" 2020 tõi näitetrupp Väike-Karla luuleetendusega "Häda§ignaal" koju laureaadi tiitli. Trupi koosseisu kuulusid Grete Alavere, 10.h ...

Betti Alverile pühendatud 28. luulepäevad "Tähetund" 2020

Betti Alverile pühendatud 28. luulepäevadelt "Tähetund" 2020 tõi näitetrupp Väike-Karla luuleetendusega "Häda§ignaal" koju laureaadi tiitli. Trupi koosseisu kuulusid Grete Alavere, 10.h ...

Näitan: 1-10
Elemente lehe kohta 10
of 2