5. klass 2.-4. koht Keitlin Härsing, 5.b 2.-4. koht Kristel Härsing, 5. b õpetaja Liivo Raudver 6. klass 2.-4. koht Elisabeth Torstenberg, 6.b 5. koht Rebeca Sats, 6.c ...

4.-6. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

5. klass 2.-4. koht Keitlin Härsing, 5.b 2.-4. koht Kristel Härsing, 5. b õpetaja Liivo Raudver 6. klass 2.-4. koht Elisabeth Torstenberg, 6.b 5. koht Rebeca Sats, 6.c ...

Rakvere Reaalgümnaasium 4.a klass   Tänukaart ja luuletuste trükkimine  luulekogumikus "Minu koroona aasta". Carolyn Lauri ja Laur Lukas Mänd ...

23. Virumaa luulevõistlus „Minu koroona-aasta“

Rakvere Reaalgümnaasium 4.a klass   Tänukaart ja luuletuste trükkimine  luulekogumikus "Minu koroona aasta". Carolyn Lauri ja Laur Lukas Mänd ...

Pre-ekolier (1.-2. klass) Maksimumpunktidega 1. koht Kätriin Kiik, 2.c õpetaja Kaire Pajanen 1. koht Kiur Koit, 1.b õpetaja Ruth Lehtla 1. koht Jaagup Vahula, 2.c õpetaja Kaire...

Matemaatikavõistlus KÄNGURU 2021

Pre-ekolier (1.-2. klass) Maksimumpunktidega 1. koht Kätriin Kiik, 2.c õpetaja Kaire Pajanen 1. koht Kiur Koit, 1.b õpetaja Ruth Lehtla 1. koht Jaagup Vahula, 2.c õpetaja Kaire...

8.-10. koht Anett Liister, 9.c õpetaja Kadi Inno

Vabariiklik käsitöö olümpiaad

8.-10. koht Anett Liister, 9.c õpetaja Kadi Inno

1. koht Anett Liister, 9.c õpetaja Kadi Inno

Käsitöö olümpiaadi piirkonnavoor

1. koht Anett Liister, 9.c õpetaja Kadi Inno

7.a klassi õpilane Esben Stern saavutas vabariiklikul geograafiaolümpiaadil 7.koha ja sai III järgu diplomi.

Vabariiklik geograafiaolümpiaad

7.a klassi õpilane Esben Stern saavutas vabariiklikul geograafiaolümpiaadil 7.koha ja sai III järgu diplomi.

Marii Catherine Kalda 4.a, eripreemia   õpetaja Erika Bauer   Treeneritekogu otsustas premeerida Rakvere Reaalgümnaasiumi 4.a klassi õpilasi, kellest kõik saatsid oma...

Väikelaste Kergejõustikupäeva joonistusvõistlus 2021 (ViKe)

Marii Catherine Kalda 4.a, eripreemia   õpetaja Erika Bauer   Treeneritekogu otsustas premeerida Rakvere Reaalgümnaasiumi 4.a klassi õpilasi, kellest kõik saatsid oma...

9. aprillil toimus piirkondlik vene keele ainepäeva veebi keskkonnas. 4. koht 9.a klassi õpilased: Raili Nurga Nora Karm Martin Mones Raul Lillmets õpetaja Reet Sepp

Piirkondlik vene keele ainepäev

9. aprillil toimus piirkondlik vene keele ainepäeva veebi keskkonnas. 4. koht 9.a klassi õpilased: Raili Nurga Nora Karm Martin Mones Raul Lillmets õpetaja Reet Sepp

8. klass 7. koht Tambet Parm, 8.b 9. klass Tublilt osales Deniel Gulin, 9.b õpetaja Agne Jõgis

Astronoomiaviktoriin Pulsar

8. klass 7. koht Tambet Parm, 8.b 9. klass Tublilt osales Deniel Gulin, 9.b õpetaja Agne Jõgis

President Kersti Kaljulaidi kõnekorjekonkursil #Kirjuta Eestile märgiti ära 10.h klassi õpilase Ekaterina Mašina kõne teemal "Minust sõltub kõik". Juhendajad Katrin Remiküll ja Jaanus Lekk

Kõnekorjekonkurss #Kirjuta Eestile

President Kersti Kaljulaidi kõnekorjekonkursil #Kirjuta Eestile märgiti ära 10.h klassi õpilase Ekaterina Mašina kõne teemal "Minust sõltub kõik". Juhendajad Katrin Remiküll ja Jaanus Lekk

Näitan: 1-10
Elemente lehe kohta 10
of 4