Betti Alverile pühendatud 28. luulepäevadelt "Tähetund" 2020 tõi näitetrupp Väike-Karla luuleetendusega "Häda§ignaal" koju laureaadi tiitli. Trupi koosseisu kuulusid Grete Alavere, 10.h ...

Betti Alverile pühendatud 28. luulepäevad "Tähetund" 2020

Betti Alverile pühendatud 28. luulepäevadelt "Tähetund" 2020 tõi näitetrupp Väike-Karla luuleetendusega "Häda§ignaal" koju laureaadi tiitli. Trupi koosseisu kuulusid Grete Alavere, 10.h ...

Lääne-Virumaa 1.-3. klasside rahvastepallivõistlused võistkondlik 1. koht Lisella Mariet Lettens, 3.a Teele Parve, 3.b Mirell Tamm, 3.b Rebecca Aruksaar, 3.c Brita Enson,...

Lääne-Virumaa 1.-3. klasside rahvastepallivõistlused

Lääne-Virumaa 1.-3. klasside rahvastepallivõistlused võistkondlik 1. koht Lisella Mariet Lettens, 3.a Teele Parve, 3.b Mirell Tamm, 3.b Rebecca Aruksaar, 3.c Brita Enson,...

Lääne-Virumaa 5.- 6. klasside emakeeleolümpiaad 5. klassid 2.-3. koht Rebeca Sats, juhendaja Riin Senkel Osalesid Anette Valter (6.b) ja Karel Kask (6.a) 6. klassid ...

Lääne-Virumaa 5.- 6. klasside emakeeleolümpiaad

Lääne-Virumaa 5.- 6. klasside emakeeleolümpiaad 5. klassid 2.-3. koht Rebeca Sats, juhendaja Riin Senkel Osalesid Anette Valter (6.b) ja Karel Kask (6.a) 6. klassid ...

Eesti Koolispordi Liidu 4. – 5. klasside Dumle rahvastepalli piirkondliku finaalvõistluse 3. koht Võistkond: Romet Aros, 5.a Georg Klaas, 5.a Stiven-Marcus Daitš, 5.a ...

Eesti Koolispordi Liidu 4.–5. klasside Dumle rahvastepalli piirkondlik finaalvõistlus

Eesti Koolispordi Liidu 4. – 5. klasside Dumle rahvastepalli piirkondliku finaalvõistluse 3. koht Võistkond: Romet Aros, 5.a Georg Klaas, 5.a Stiven-Marcus Daitš, 5.a ...

Üleriigiline 4. klasside ettelugemisvõistlus „Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi ..." Lääne-Virumaa voor 2. koht Romet Egors, 4.a 3. koht Marii Catherine Kalda, 4.a 3. koht...

Üleriigiline 4. klasside ettelugemisvõistlus „Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi ...“ Lääne-Virumaa voor

Üleriigiline 4. klasside ettelugemisvõistlus „Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi ..." Lääne-Virumaa voor 2. koht Romet Egors, 4.a 3. koht Marii Catherine Kalda, 4.a 3. koht...

Lääne-Virumaa üldhariduskoolide õpilaste VI võistujoonistamine 7. – 9. klassid 1. koht Cathy Kangro, 9.a eripreemia Kristel Liivaste, 9.c 10. – 12....

Lääne-Virumaa üldhariduskoolide õpilaste VI võistujoonistamine

Lääne-Virumaa üldhariduskoolide õpilaste VI võistujoonistamine 7. – 9. klassid 1. koht Cathy Kangro, 9.a eripreemia Kristel Liivaste, 9.c 10. – 12....

EKSL jalgpalli meistriliiga finaalmängud 6. — 9. klasside tüdrukutele 3. koht Võistkond: Nora Karm, 9.a Ulrika Mikenberg, 9.b Hanna Kaiva, 9.c Anette Steinberg, 9.c ...

EKSL jalgpalli meistriliiga finaalmängud 6.—9. klasside tüdrukutele

EKSL jalgpalli meistriliiga finaalmängud 6. — 9. klasside tüdrukutele 3. koht Võistkond: Nora Karm, 9.a Ulrika Mikenberg, 9.b Hanna Kaiva, 9.c Anette Steinberg, 9.c ...

Eesti Koolispordi Liidu 10.-12. klassi noormeeste korvpalli meistrivõistlused Võistkondlik 1. koht Oliver Pere, 11.m Tauri Veevo, 10.r Henri Sander Nukk, 10.m...

Eesti Koolispordi Liidu 10.-12. klassi noormeeste korvpalli meistrivõistlused

Eesti Koolispordi Liidu 10.-12. klassi noormeeste korvpalli meistrivõistlused Võistkondlik 1. koht Oliver Pere, 11.m Tauri Veevo, 10.r Henri Sander Nukk, 10.m...