President Kersti Kaljulaidi kõnekorjekonkursil #Kirjuta Eestile märgiti ära 10.h klassi õpilase Ekaterina Mašina kõne teemal "Minust sõltub kõik". Juhendajad Katrin Remiküll ja Jaanus Lekk

Kõnekorjekonkurss #Kirjuta Eestile

President Kersti Kaljulaidi kõnekorjekonkursil #Kirjuta Eestile märgiti ära 10.h klassi õpilase Ekaterina Mašina kõne teemal "Minust sõltub kõik". Juhendajad Katrin Remiküll ja Jaanus Lekk

eripreemia Oliver Kaarlõpp, 4.a õpetaja Erika Bauer
Sel aastal võttis võistlusest osa rekordilised 252 õpilast. Kõige populaarsemaks osutus inglise keel (103 õpilast), seejärel kõik teised keeled: saksa keel (48), vene-eesti (44), eesti-vene...

Üleriigiline 8. tõlkevõistlus

Sel aastal võttis võistlusest osa rekordilised 252 õpilast. Kõige populaarsemaks osutus inglise keel (103 õpilast), seejärel kõik teised keeled: saksa keel (48), vene-eesti (44), eesti-vene...

Terviseradade konkurssil osalesid Teiste klasside ühisvideo Sirle Taaksalu, Ülle Bender, Kaire Pajanen, Hanna Tulp   4.a klass Erika Bauer   6.a...

Terviseradade konkurss

Terviseradade konkurssil osalesid Teiste klasside ühisvideo Sirle Taaksalu, Ülle Bender, Kaire Pajanen, Hanna Tulp   4.a klass Erika Bauer   6.a...

Ühiskonnaõpetuse piirkonnavoor 5. koht Kerttu Vipper, 9.b Osales: Kärt-Carmen Konsa, 10.r õpetaja Kairi Järve

Ühiskonnaõpetuse piirkonnavoor

Ühiskonnaõpetuse piirkonnavoor 5. koht Kerttu Vipper, 9.b Osales: Kärt-Carmen Konsa, 10.r õpetaja Kairi Järve

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor 7. klass* 2. koht Esben Stern, 7.a 3. koht Marit Mesi, 7.a 5. koht Lisette Kivro, 7.a 9. koht Ranele Valk, 7.b 10. koht Kevin Pärn, 7.c ...

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor 7. klass* 2. koht Esben Stern, 7.a 3. koht Marit Mesi, 7.a 5. koht Lisette Kivro, 7.a 9. koht Ranele Valk, 7.b 10. koht Kevin Pärn, 7.c ...

7. klass 4. koht Annika Aruvainu, 7.c 8. koht Karolina Raudver, 7.c õpetaja Tiina Loodus Osalesid Marit Mesi, 7.a Kevin Pärn, 7.c õpetajad Tiina Loodus ja Liivo Raudver ...

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

7. klass 4. koht Annika Aruvainu, 7.c 8. koht Karolina Raudver, 7.c õpetaja Tiina Loodus Osalesid Marit Mesi, 7.a Kevin Pärn, 7.c õpetajad Tiina Loodus ja Liivo Raudver ...

Riikliku kunstiolümpiaadi piirkondlik voor Põhikooli III ast e 1.-2. koht+parim kohapealne loovtöö Kristel Liivaste, 9.c 10. koht Cathy Kangro, 9.a Gümnaasiumiast e ...

Riikliku kunstiolümpiaadi piirkondlik voor

Riikliku kunstiolümpiaadi piirkondlik voor Põhikooli III ast e 1.-2. koht+parim kohapealne loovtöö Kristel Liivaste, 9.c 10. koht Cathy Kangro, 9.a Gümnaasiumiast e ...

10.-12. klasside inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor 10. klass 9. koht Aleksandra Elis Suvorov, 10.h osalesid Paula Johanna Susi, 10.r Kärt-Carmen Konsa, 10.r Elis-Annabel...

10.-12. klasside inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor

10.-12. klasside inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor 10. klass 9. koht Aleksandra Elis Suvorov, 10.h osalesid Paula Johanna Susi, 10.r Kärt-Carmen Konsa, 10.r Elis-Annabel...

Eesti koolinoorte 60. bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 7. klass 5. koht Marit Mesi, 7.a 8. koht Lisette Kivro, 7.a Osales Ketriin Juuro, 7.a 8.klass 5. koht Avelin...

Eesti koolinoorte 60. bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Eesti koolinoorte 60. bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 7. klass 5. koht Marit Mesi, 7.a 8. koht Lisette Kivro, 7.a Osales Ketriin Juuro, 7.a 8.klass 5. koht Avelin...

Näitan: 1-10
Elemente lehe kohta 10
of 3