5. koht Kärt-Carmen Konsa, 9.b Osalesid Õnnela-Carolin Maripu, 9.b Maia-Liis Ossip, 9.b Liisi Paaver, 9.b õpetaja Agne Jõgis

8.-12. klasside keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

5. koht Kärt-Carmen Konsa, 9.b Osalesid Õnnela-Carolin Maripu, 9.b Maia-Liis Ossip, 9.b Liisi Paaver, 9.b õpetaja Agne Jõgis

10. klass 5. koht Kai-Riin Kanarbik, 10.r õpetaja Maie Latt Osalesid Karoliina Puusaar, 10.r Maarja Malm, 10.m õpetaja Maie Latt 11. klass 4. koht Maria Merilo,...

10.-12. klasside inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor

10. klass 5. koht Kai-Riin Kanarbik, 10.r õpetaja Maie Latt Osalesid Karoliina Puusaar, 10.r Maarja Malm, 10.m õpetaja Maie Latt 11. klass 4. koht Maria Merilo,...

8. klass 3. koht Mare Parve, 8.a 9. klass Osalesid Liisi Paaver, 9.b Hanna Nõmmik, 9.b Gümnaasium Osales Maria Merilo, 11.r õpetaja Kadri Marksoo

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

8. klass 3. koht Mare Parve, 8.a 9. klass Osalesid Liisi Paaver, 9.b Hanna Nõmmik, 9.b Gümnaasium Osales Maria Merilo, 11.r õpetaja Kadri Marksoo

Kuni 20-aastaste vanusegrupp 1. koht Mathias Albrecht, 12.mt konkursi grand prix (rändkarikas Savikaamera) õpetaja Jaanus Lekk  

Rakvere Reaalgümnaasiumi vabariiklik XI stsenaariumikonkurss

Kuni 20-aastaste vanusegrupp 1. koht Mathias Albrecht, 12.mt konkursi grand prix (rändkarikas Savikaamera) õpetaja Jaanus Lekk  

4.-6. klass Osalesid Mirtel Kaljuvee, 4.c Toomas Patrik Parijõgi, 5.b õpetajad Valve Pärn ja Ruth Lehtla 7.-9. klass Osales Katre Kurg, 7.c õpetaja Katrin Remiküll ...

Maakondlik etluskonkurss

4.-6. klass Osalesid Mirtel Kaljuvee, 4.c Toomas Patrik Parijõgi, 5.b õpetajad Valve Pärn ja Ruth Lehtla 7.-9. klass Osales Katre Kurg, 7.c õpetaja Katrin Remiküll ...

7. klass Osalesid Ronja Talunik, 7.c Anna Maare Floren, 7.c Katre Kurg, 7.c Laura Käiväräinen, 7.a õpetajad Katrin Remiküll ja Kadri Remmet 8. klass ...

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

7. klass Osalesid Ronja Talunik, 7.c Anna Maare Floren, 7.c Katre Kurg, 7.c Laura Käiväräinen, 7.a õpetajad Katrin Remiküll ja Kadri Remmet 8. klass ...

8.klass Osales Markus Kask, 8.a   9.klass Osalesid Chrystel Papstel, 9.c Kärt-Carmen Konsa, 9.b 10.klass 3.-4. koht Agne Aasumets, 10.r 5. koht Anete...

Eesti koolinoorte 59. bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

8.klass Osales Markus Kask, 8.a   9.klass Osalesid Chrystel Papstel, 9.c Kärt-Carmen Konsa, 9.b 10.klass 3.-4. koht Agne Aasumets, 10.r 5. koht Anete...

6. klass Osalesid Annika Aruvainu, 6.c Marit Mesi, 6.a Roosi Riin Tamm, 6.c Lisette Kivro, 6.a  õpetaja Kairi Järve 7. klass 2. koht Avelin Pihel, 7.c 3. koht...

Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor

6. klass Osalesid Annika Aruvainu, 6.c Marit Mesi, 6.a Roosi Riin Tamm, 6.c Lisette Kivro, 6.a  õpetaja Kairi Järve 7. klass 2. koht Avelin Pihel, 7.c 3. koht...

Suur suur tänu meie õpetajatele Laura Hermile, Agne Jõgisele, Tiina Sirelpuule, Kadri Marksoole, Vivika Saarele, Kaire Pajanenile, Mari Kongile, Jaanus Lekkile, Ele Söölile, Imbi Hermile,...

Teadlaste öö

Suur suur tänu meie õpetajatele Laura Hermile, Agne Jõgisele, Tiina Sirelpuule, Kadri Marksoole, Vivika Saarele, Kaire Pajanenile, Mari Kongile, Jaanus Lekkile, Ele Söölile, Imbi Hermile,...

2019/20. õa. liituvad Rakvere Reaalgümnaasiumi töötajaskonnaga Henrik Lainvoo (ajalugu), Sirle Taaksalu, Lisett Võigemast (klassiõpetaja), Hanna Mark (klassiõpetaja), Kairi Järve...

Tere tulemast!

2019/20. õa. liituvad Rakvere Reaalgümnaasiumi töötajaskonnaga Henrik Lainvoo (ajalugu), Sirle Taaksalu, Lisett Võigemast (klassiõpetaja), Hanna Mark (klassiõpetaja), Kairi Järve...

Näitan: 11-20
Elemente lehe kohta 10
of 2